foto3ELEKTRA Hurtownia Sp. z o. o. rozpoczęła swą działalność w 1994 roku i przez ten czas stała się jedną z największych Hurtowni elektrycznych w województwie zachodniopomorskim. Niewątpliwie swój sukces zawdzięcza pracownikom, którzy nieustannie pracują na rzecz Spółki, dbają o jej rozwój i wizerunek. Bogate doświadczenie zawodowe zaowocowało stałą współpracą z grupą kilkuset przedsiębiorców z regionu województwa zachodniopomorskiego.

ELEKTRA Hurtownia Sp. z o. o. wyspecjalizowała się w obsłudze dużych inwestycji budowlanych oraz firm produkcyjnych. Istotną zaletą wyróżniającą jakość usług Spółki jest posiadanie dobrze zaopatrzonego magazynu, co gwarantuje dostępność do szerokiej gamy towarów elektrycznych w dniu złożenia zamówienia. Ponadto Hurtownia posiada plac manewrowy oraz park maszynowy, co umożliwia sprawne przeładunki towarów.

Na podkreślenie zasługuje fakt, że pracownicy Hurtowni posiadają wieloletnie doświadczenie w branży elektrycznej, co czyni z nich nie tylko dobrych sprzedawców, ale przede wszystkim kompetentnych doradców. Każdy klient może liczyć na indywidualną oraz fachową obsługę.

Mamy nadzieję, że ta krótka prezentacja Hurtowni spotka się z Państwa zainteresowaniem i zachęci do skorzystania z Naszej oferty.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.