Zarząd

Robert Bylewski

Prezes Zarządu

zarzad@elektra.stargard.pl
+48 91 577 93 61

Dział Handlowy

Krzysztof Kamiński

Kierownik działu handlowego

handlowy@elektra.stargard.pl
+48 91 577 93 63

Dariusz Gut

Doradca techniczno - handlowy

d.gut@elektra.stargard.pl
+48 607 565 455

Kamil Golenia

Dział handlowy

k.golenia@elektra.stargard.pl
+48 91 577 93 66

Dział Zaopatrzenia

Robert Staszak

Specjalista ds. zaopatrzenia

zaopatrzenie@elektra.stargard.pl
+48 91 577 93 64
+48 504 244 593

Księgowość Elektra Hurtownia Sp. z o. o.

Danuta Świątkowska

Księgowa

elektra@elektra.stargard.pl
+48 91 577 93 69

Usługi

phu@elektra.stargard.pl

Paweł Kamiński

PHU ELEKTRA

pawel.kaminski@elektra.stargard.pl
+48 91 577 93 73

Marek Zimny

PHU ELEKTRA

marek.zimny@elektra.stargard.pl
+48 91 577 93 70

Jarosław Jurga

PHU ELEKTRA

jarek.jurga@elektra.stargard.pl
+48 91 577 93 71

Marcin Macedoński

PHU ELEKTRA

marcin.macedonski@elektra.stargard.pl
+48 91 577 93 71

Księgowość – PHU Elektra Sp. z o. o.

Monika Starska

Księgowa

monika.starska@elektra.stargard.pl
+48 91 577 93 72